Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22
  Drukuj

Re: Inne skale mafo
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 sty 2020, o 10:02 

Imię: Przemysław Marcin
Nie wiedziałem że miałeś Maćku e91. :shock:
Bardzo ładny model, ja takim wprawdzie nie jeździłem ale i tak chętnie bym widział taką miniaturę w zbiorze.

PostNapisane: 17 sty 2020, o 12:33 

Imię: Maciej
petrzask napisał(a):
Nie wiedziałem że miałeś Maćku e91. :shock:

Miałem E46 w kombi, E91, E81 i ostatnio E60.

PostNapisane: 21 sty 2020, o 15:05 

A teraz jeżdzę takim, tylko w innym kolorze. Nie wiem kto i dla jakiej firmy to wyprodukował, bo napisy na pudełku są w języku chińskim, a kupiony był bezpośrednio w sklepie w Chinach.

Załączniki:
Honda CRV 001.jpg
Honda CRV 001.jpg [ 812.62 KiB | Przeglądane 447 razy ]
Honda CRV 002.jpg
Honda CRV 002.jpg [ 834.37 KiB | Przeglądane 447 razy ]
Honda CRV 003.jpg
Honda CRV 003.jpg [ 677.05 KiB | Przeglądane 447 razy ]
Honda CRV 004.jpg
Honda CRV 004.jpg [ 731.28 KiB | Przeglądane 447 razy ]
Honda CRV 005.jpg
Honda CRV 005.jpg [ 649.39 KiB | Przeglądane 447 razy ]
Honda CRV 006.jpg
Honda CRV 006.jpg [ 859.39 KiB | Przeglądane 447 razy ]

PostNapisane: 21 sty 2020, o 17:08 

Imię: Konrad
Zdecydowałeś się zmienić markę? Model całkiem fajny ,a to ,że z Chin to też ma swój urok.

PostNapisane: 22 sty 2020, o 09:44 

Gratuluje nowego nabytku w skali 1:1 który dla mnie bardzo się podoba. Słyszałem kiedyś taką opinię że jak ktoś raz spróbuje japońskich aut to raczej pozostaje im wierny na dłużej. I nie ma co się dziwić bo zapewniają przyzwoitą jak na dziejsze czasy jakość oraz wystarczajacy prestiż nie aspirujący do januszowo-nowobogackiej ostentacji. Ja od dwóch lat też poruszam się japońskim autem (służbowym) marki Toyota Auris i jestem z niego bardzo zadowolony, właściwie nie mam się do czego w nim przyczepić, może poza dyskusyjną urodą. Co do modelu Hondy to wygląda całkiem fajnie, a fakt że przez barierę alfabetyczną nie można zidentyfikować producenta tylko dodaje mu uroku.

PostNapisane: 23 sty 2020, o 20:51 

petrzask napisał(a):
Gratuluje nowego nabytku w skali 1:1 który dla mnie bardzo się podoba. Słyszałem kiedyś taką opinię że jak ktoś raz spróbuje japońskich aut to raczej pozostaje im wierny na dłużej.

Dzięki Przemku. Kiedyś już jeździłem Hondą Accord i byłem bardzo zadowolony. Potem było kilka BMW, a teraz znów Honda.

petrzask napisał(a):
Co do modelu Hondy to wygląda całkiem fajnie, a fakt że przez barierę alfabetyczną nie można zidentyfikować producenta tylko dodaje mu uroku.

Z modelami Hond są ogromne problemy, bo praktycznie nikt ich nie produkuje i to nawet w tych większych, bardziej osobowym dedykowanych skalach. Od czasu do czasu pojawi się coś tam głównie z Chin lub z Japonii. Ale przy ilości dostępnych europejskich czy też amerykańskich marek to kropla w morzu.

PostNapisane: 24 sty 2020, o 09:20 

mafo napisał(a):
Z modelami Hond są ogromne problemy, bo praktycznie nikt ich nie produkuje i to nawet w tych większych, bardziej osobowym dedykowanych skalach. Od czasu do czasu pojawi się coś tam głównie z Chin lub z Japonii. Ale przy ilości dostępnych europejskich czy też amerykańskich marek to kropla w morzu.

Maćku, piękne modele japońskich aut robią tamtejsze firmy takie jak Kyosho, ale przede wszystkim Ebbro czy Ignition. Niestety są one stosunkowo drogie i trudno dostępne w Europie a więc trzeba je kupować z Japonii co może powodować komplikacje celno-skarbowe. Niektórych modeli nie ma zresztą wcale. Ja kiedyś w czasach kiedy miałem prywatne auta miałem Hondę Civic 3d r prod. 2001 czy 2002 ale takiego modelu chyba nikt nie ma w ofercie. A przecież jest (był) dość popularny więc trochę mnie to dziwi. Cóż, może kiedyś się doczekam.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22

Strefa czasowa: UTC [ DST ]